separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692786759

Drzwi bez ościeżnic - hit w aranżacji wnętrz

Znaczenie drzwi w aranżacji wnętrz jest bez wątpienia ogromne. Odpowiednio dobrane drzwi, dopasowane do stylu wnętrza, potrafią stworzyć harmonijną i wyjątkową przestrzeń, która będzie cieszyć oko domowników oraz ich gości. Dużą popularnością cieszą się tzw. drzwi bez ościeżnic. Dowiedz się, w jakich miejscach się sprawdzą i co sprawia, że zbierają wiele pochlebnych opinii.

Dlaczego drzwi bez ościeżnicy cieszą się rosnącą popularnością?

Drzwi bez ościeżnic sprawdzają się szczególnie dobrze w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Zazwyczaj wykorzystywane są one w miejscach, w których drzwi wewnętrzne nie muszą stanowić dodatkowej ozdoby. Stanowią one niezbędny element wyposażenia, jednakże poprzez swoją wyjątkową konstrukcję, pozwalają ograniczyć części widoczne na ścianach pomieszczenia, przez co umożliwiają zaoszczędzenie przestrzeni.

Obecnie firmy zajmujące się sprowadzaniem drzwi pod zamówienie oferują także usługę pozwalającą na przygotowanie skrzydła z uwzględnieniem wskazówek klienta – możliwe jest więc wyprodukowanie drzwi, których kolorystyka będzie odpowiadać barwom wykorzystanym do aranżacji pomieszczenia. Zabieg ten pozwala również na całkowite ukrycie drzwi, które staną się niemalże niewidoczne na tle wytapetowanej lub pomalowanej ściany. Umożliwi to nie tylko na uzyskanie harmonijnego wyglądu, ale pozwoli także na wykończenie mieszkania w nowoczesnym stylu.

Czy wybór odpowiednich drzwi jest istotny?

Drzwi wewnętrzne przestały być jedynie funkcjonalnym elementem wyposażenia. Szeroki wybór pozwala na wykorzystanie konkretnych form i kształtów w celu stworzenia przestrzeni przyjaznej użytkownikowi, a także takiej, która będzie cieszyć spójnością aranżacji. W przypadku mieszkań bogatych w zdobienia oraz elementy dekoracyjne sprawdzą się drzwi z rzeźbionymi skrzydłami, natomiast w stylu nowoczesnym i minimalistycznym warto pokusić się o ograniczenie dodatkowych elementów do wymaganego minimum. W takich miejscach sprawdzą się drzwi bez ościeżnic, których dostawca, na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia, pomoże dobrać optymalne rozwiązanie dla Państwa domu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – jako firma DACH-PARTNER realizujemy zamówienia indywidualne oraz deweloperskie, dostarczając produkty najwyższej jakości oraz wspierając Państwa usługą montażu.