separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692786759

Aktualności

drzwi wewnętrzne

Jak wybrać idealne drzwi wewnętrzne dla swojego domu? Kwestie estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa

Wybór drzwi wewnętrznych do mieszkania, domu lub firmy to zadanie, które wymaga uwzględnienia wielu aspektów. Wiele osób skupia się przede wszystkim na estetyce, jednak należy pamiętać, że drzwi pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim praktyczną. Istotne są również komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj więcej...

blachodachówka

Jak prawidłowo dbać o blachodachówkę, aby służyła przez wiele lat?

Blachodachówka to pokrycie dachu, które od lat cieszy się popularnością ze względu na swoją niezawodność i trwałość. Aby jednak móc skorzystać z tych zalet, konieczne jest odpowiednie dbanie o dach. Ten element budynku jest bowiem szczególnie narażony na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Jak zadbać o dach we właściwy sposób? Sprawdź koniecznie!

Czytaj więcej...

dachówka

Czym kierować się przy wyborze dachówki ceramicznej? Cenne wskazówki dla inwestorów.

Szukasz idealnego pokrycia dachu, które nie tylko wytrzyma próbę czasu, ale też będzie rewelacyjnie prezentować się na budynku? Dachówki ceramiczne to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Jednak jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze dachówek ceramicznych? Poznaj najważniejsze czynniki, by podjąć właściwą decyzję!

Czytaj więcej...

dach

Po czym poznać dobrego dekarza?

W trakcie budowy domu można natknąć się na niespodziewane wydatki, czy innego rodzaju komplikacje. Dlatego niektórzy inwestorzy mogą pokusić się o to, aby pewne prace budowlane wykonać wyłącznie we własnym zakresie – oczywiście chcąc w ten sposób zaoszczędzić nieco gotówki. Najczęściej jednak okazuje się, że próby tego typu kończą się wezwaniem fachowca, który ma za zadanie dokończyć lub poprawić wcześniej wykonaną pracę.

Czytaj więcej...

wełna

Najlepsze systemy dociepleń

Jednym z istotniejszych etapów budowy domu jest wykonanie docieplenia budynku. Prace te są niezwykle ważne, szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy temperatury panujące podczas okresu zimowego. Odpowiednio docieplony dom zapobiega nadmiernej utracie ciepła, co wpływa oczywiście na poprawę komfortu, a także obniżenie zapotrzebowania energetycznego niezbędnego do ogrzania budynku. Przekłada się to na ograniczenie kosztów energii oraz konieczności ciągłego dogrzewania pomieszczeń, co z kolei ma duże znaczenie w kontekście ochrony środowiska. Zapoznaj się z poniższym tekstem, by dowiedzieć się więcej na temat popularnych systemów dociepleń oraz ich parametrów użytkowych.

Czytaj więcej...

drzwi bez ościeżnica

Drzwi bez ościeżnic - hit w aranżacji wnętrz

Znaczenie drzwi w aranżacji wnętrz jest bez wątpienia ogromne. Odpowiednio dobrane drzwi, dopasowane do stylu wnętrza, potrafią stworzyć harmonijną i wyjątkową przestrzeń, która będzie cieszyć oko domowników oraz ich gości. Dużą popularnością cieszą się tzw. drzwi bez ościeżnic. Dowiedz się, w jakich miejscach się sprawdzą i co sprawia, że zbierają wiele pochlebnych opinii.

Czytaj więcej...