separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692786759

Usługi

Firma DACH-PARTNER prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych na umowy, wraz z usługą montażu z 8% podatkiem VAT dla Klienta Indywidualnego.

Zdajemy sobie sprawę, że budowa lub remont domu to skomplikowany aspekt techniczny budowy i jesteśmy właśnie po to, aby po wspólnych konsultacjach znaleźć najlepsze rozwiązanie, dobrane do indywidualnych potrzeb oraz najlepszych producentów. Opierając się na naszym doświadczeniu i kompetencji przygotowujemy oferty odpowiednie dla każdego klienta, optymalne pod względem jakościowym, technicznym i finansowym, w ofercie posiadamy również kredyt 3x0% na zakup towarów wraz z usługą montażu.

W naszej bazie wykonawców możemy polecić firmy godne zaufania, z którymi współpracujemy od lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa indywidualnego jak i deweloperskiego.

W naszej firmie możliwy jest zakup towarów wraz z usługą montażu. W takim przypadku Klient Indywidulany płaci 8% podatek VAT. Jeśli nie masz wykonawcy, nie ma problemu albo skorzystasz z Naszej Fachowej Usługi lub skontaktujemy Cię z ekipami zewnętrznymi, które realizowały już nie jeden projekt a to Ty będziesz mógł wybrać firmę wykonawczą spełniającą twoje oczekiwania.

Jeśli mas już wykonawcę skorzystamy z jego usług i podpiszemy umowę o współpracy. Umowa taka niesie ze sobą wiele korzyści dla kupującego. A procedury podpisania umowy są proste i czytelne, a co najważniejsze zgodne z aktualnymi przepisami o podatku VAT.

dach

Więcej informacji uzyskasz u Naszych Pracowników:

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TEL. +48 692-186-165