separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
727903727

Usługi montażu

Świadczymy usługi związane z montażem zakupionych produktów. Oferta przeznaczona jest dla Klientów indywidualnych, którzy objęci są podatkiem w wysokości 8%.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży materiałów dekarskich czy budowlanych. By w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów wprowadziliśmy także usługi montażu dostępnych w sprzedaży elementów. W naszych ekipach pracują doświadczeni specjaliści, którzy z należytą starannością i dbałością o każdy detal dokonają niezbędnych prac.

Skorzystanie z naszej oferty usługowej stanowi wygodne rozwiązanie, ponieważ Klient nie tylko kupuje w jednym miejscu wszystkie niezbędne produkty, ale też od razu umawia się na ich założenie. Ponieważ w przypadku zleceń od Klientów indywidualnych rozliczamy pracę według stawki VAT wynoszącej jedynie 8%, nasza oferta jest naprawdę korzystna cenowo i konkurencyjna!