separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692786759

Szeroka oferta usług dekarskich w Koninie

Dach-Partner Sp. z o.o. to praktycznie Centrum Pokryć Dachowych. Naszą specjalnością są szeroko pojęte pokrycia dachowe. Świadczymy również usługi dekarskie, dzięki którym Klienci nie muszą szukać wykonawcy remontu czy budowy nowego dachu. Zajmujemy się realizacją zleceń dotyczącą wszystkich typów konstrukcji, począwszy od dachów płaskich w najnowszych technologiach, dachów zielonych, dociepleń dachów płaskich, jak i ich rewitalizacji. 

Wykonujemy też dachy skośne w całym ich spektrum, od pokryć papowych do dachówek ceramicznych czy też cementowych. Dysponujemy rzetelną ekipą fachowców, którym mogą Państwo powierzyć rozmaite zadania. Realizację każdej usługi poprzedzamy dokładną analizą warunków panujących w obiektach, przeprowadzeniem pomiarów, a także zapoznaniem się z oczekiwaniami i możliwościami budżetowymi Klientów. 

 

Profesjonalne usługi dekarskie

Dach jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, dlatego jego stawianie jak i naprawy, czyli szeroko pojęte usługi dekarskie, powinny być wykonywane przez fachowców, takich jak specjaliści Dach-Partner. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników i nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie podjąć się różnego rodzaju zleceń – nawet tych najbardziej skomplikowanych, dotyczących zarówno domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych oraz obiektów przemysłowych. 

Korzystamy tylko z wysokiej jakości akcesoriów dachowych, które przetrwają wiele lat eksploatacji. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach branżowych, dzięki temu orientujemy się na bieżąco w kwestiach nowoczesnych technologii i materiałów używanych w pracach dekarskich. Skupienie i ostrożność są wpisane w nasz fach przede wszystkim z uwagi na prace wysokościowe, jednak nam towarzyszą na każdym etapie przygotowywania i realizacji zleceń. 

 

Wszechstronne dekarstwo w Koninie

Oferujemy wszechstronne usługi z zakresu dekarstwa w Koninie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę ze zmian, jakie nastąpiły w naszej branży i w zapotrzebowaniu Klientów w ciągu ostatnich lat. Poza kompleksowymi pracami dotyczącym instalacji, konserwacji, naprawy i remontu pokryć dachowych zajmujemy się m.in. montażem okien dachowych i elewacyjnych. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo techniczne i pomagamy Klientom w wyborze optymalnych rozwiązań. 

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne krycie dachów, ich naprawy i remonty, ale też na fachowe doradztwo w wyborze najlepszych materiałów i rozwiązań technicznych. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Hurtownia budowlana i Centrum Pokryć Dachowych Dach-Partner ma siedzibę w Koninie, ale do współpracy zapraszamy Klientów z całego regionu.