separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
727903727

Szeroka oferta usług dekarskich w Koninie

Dach-Partner Sp. z o.o to praktycznie Centrum Pokryć Dachowych. Naszą specjalnością są szeroko pojęte pokrycia dachowe. Świadczymy również usługi dekarskie, dzięki którym Klienci nie muszą szukać wykonawcy remontu czy budowy nowego dachu. Zajmujemy się realizacją zleceń dotyczącą wszystkich typach konstrukcji, począwszy od dachów płaskich w najnowszych technologiach, dachów zielonych, dociepleń dachów płaskich jak i ich rewitalizacji. Wykonujemy też dachy skośne w całym ich spektrum, od pokryć papowych do dachówek ceramicznych czy też cementowych.

 

Profesjonalne usługi dekarskie

Dach jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, dlatego jego stawianie jak i naprawy, czyli szeroko pojęte usługi dekarskie, powinny być wykonywane przez fachowców, takich jak specjaliści Dach-Partner. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników i nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie podjąć się różnego rodzaju zleceń – nawet tych najbardziej skomplikowanych dotyczących zarówno domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych i obiektów przemysłowych. Korzystamy tylko z wysokiej jakości akcesoriów dachowych, które przetrwają wiele lat eksploatacji.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne krycie dachów, ich naprawy i remonty, ale też na fachowe doradztwo w wyborze najlepszych materiałów i rozwiązań technicznych. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Hurtownia budowlana i Centrum Pokryć Dachowych Dach-Partner ma siedzibę w Koninie, do współpracy zapraszamy Klientów z całego regionu.