separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692786759

Usługi gięcia blach na miejscu

Świadczymy usługi w zakresie gięcia blach. W przypadku zakupu blachy płaskiej i posiadania odpowiednich umiejętności  Klient może wykonać gięcie we własnym zakresie i nieodpłatnie. Jeśli jednak będą Państwo potrzebować naszej pomocy – będziemy do dyspozycji. Do gięcia blach wykorzystujemy m.in. profesjonalne prasy krawędziowe i giętarki, które są też nazywane zaginarkami lub wyginarkami. Przywiązujemy uwagę zarówno do finalnej obróbki blachy za pomocą gięcia, jak i właściwego zaplanowania procesu zginania. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia potencjalnych wad w trakcie jego przebiegu. Uważnie dobieramy narzędzia oraz dopasowujemy siłę nacisku tak, aby metal przekroczył swoją granicę sprężystości i został trwale uformowany, a jednocześnie zachował fizyczne właściwości.

 

Dbałość o każdy etap procesu gięcia blach 

Gięcie blach jest często niezbędne w przypadku układania dachów, jednak warto podkreślić, że doświadczona kadra i odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne umożliwiają nam świadczenie szerokiego zakresu usług dekarskich w Koninie. Gięcie blach wykonujemy na różne sposoby. Zajmujemy się m.in. ich wyginaniem, zaginaniem, zwijaniem, skręcaniem. Każdy etap gięcia przeprowadzamy uważnie i z dbałością o szczegóły. Odkształcanie sprężyste stanowi etap początkowy, w którym kształt blachy ulega zmianie, jednak bez przekroczenia granicy jej sprężystości. Drugim etapem jest odkształcanie plastyczne, w efekcie którego dochodzi do przekroczenia tej granicy i trwałej zmiany kształtu. Etap końcowy, dotłaczanie, służy do nadania materiałowi ostatecznej formy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!